Вівторок, 22.01.2019, 06:01

«  Грудень 2018  »

Головна » 2018 » Грудень » 12 » Зоряний олімп
Зоряний олімп

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина нагороджується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. У нашій школі виростає талановита молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту. 7 грудня відбулося свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, "Зоряний олімп», на якому відзначаємо найкращих учнів і вчителів, які гідно представили нашу школу на районних предметних олімпіадах та конкурсах.
    Зі словами привітань та цінними подарунками на свято завітали депутат Полтавської обласної ради Олег Григорович Діденко та депутат Великобагачанської районної ради,   співзасновник Національної платформи « Жінки за мир» Оксана Винниченко . Дуже приємно, що в наш нелегкий час є такі добрі люди, які роблять гарні справи безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.
    В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Від усього серця бажаємо Вам, наші дорогі спонсори, здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє наших дітей. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам!

Переглядів: 11 | Додав: Шеф | Рейтинг: 0.0/0 |