Четвер, 19.09.2019, 02:58

«  Жовтень 2009  »

Головна » 2009 » Жовтень » 12 » Знову спіткнулись на багачанах. Але до фіналу увійшли
Знову спіткнулись на багачанах. Але до фіналу увійшли
У пятницю, 9 жовтня, знову кипіли пристрасті на районному стадіоні. За перемогу зійшлись на прю футбольні збірні шкіл. Наші хлопці перед грою вибрали хоча і складний, але правильний шлях до виходу у фінал змагань. Зігравши по круговій системі і перемігши всіх своїх суперників ( гоголян теж) добре підупавши в силах в останньому матчі зійшлись з переможцями минулого року - збірною ВБСШ. Згідно правил - минулорічний переможець участі у відбірковому турнірі не бере. Думаю, що це неправильно. Бо невідомо, чим би закінчилась гра Устивиця - В.Багачка, якби багачани відбігали стільки, скільки і їх ровесники з Устивиці. А так 3:0. Ну що ж, і сил не було, і розуміння того, що до фіналу пройшли, не надавало азарту. Всі ж крапки над І буде розставлено на Покрову, 14 жовтня, коли відбудеться фінал. Побажаймо нашим хлопцям ні пуху - ні пера і побільше спортиної злості.
Переглядів: 528 | Додав: Шеф | Рейтинг: 0.0/0 |
7 Yu-rez
Якби я не сів у другому таймі хуй вам був би, а не фінал!!!!!!

5 maryna dakhno
how did you guys do?? did you win? i hope you did!! = )

6 Шеф
Маринко! на жаль в школі я вивчав німецьку, і, повір, капітально її забув. Пиши хочаб російською, або транслітом. wink

4 валера
да, доречі, бажаю успіхів у майбутньому поєдинку. Щоб ваші супротивними програли !!!

3 валера
ну не чіпляйтесь до слів, я не про почуття патріотизму. Хотів наголосити на іншому: порядок має бути в усіх сферах і вертикалях. Свавілля (в даному випадку звільнення команди від відбіркових матчів виглядить навіть смішно. Практики гри й так немає, а вони ще й на правила зірок заглядаються) породжує хаос, який, в свою чергу, створює ланцюгову реакцію, що призводить до вседозволеності і безкарності. В дітях треба розвивати почуття згуртованості, колективізму, справедливості. Я далекий від освітньої галузі, але пісеньку пам'ятаю:

Спой-ка с нами перепелка-перепелочка
Раз иголка, два иголка - будет елочка!
Раз дощечка,два дощечка - будет лесенка!
Раз словечко, два словечко - будет песенка!

1 валера
то дорослі дяді надивилися телевізор і понапридумували собі аля-багачанські правила: прей-офф, сіяні, не сіяні. То все від хаосу, який твориться в хахляндії - хто як хоче, так і ... робить. Сумно, сумно аж за край ....

2 Шеф
Згоден з твердженням про аля - багачанські, бо у дітей надзвичайно загострене почуття несправедливості. А от "хахляндія" у нас чи ні - залежить від того, хто себе ким відчуває: хахлом чи українцем. І порядок і правила залежать від нас. sad