Четвер, 19.04.2018, 22:09

«  Грудень 2015  »

Головна » 2015 » Грудень » 15 » Веселковий тиждень
Веселковий тиждень

Захист прав та інтересів дітей, всебічний розвиток їх здібностей, спрямування зусиль на добрі та корисні справи – такою була мета організації Веселкового тижня для молодших школярів.

Кожен день тижня відповідав певному кольору веселки: в одязі дітей мав бути наявний колір дня та  і справи символізували веселкову палітру.

7 грудня – червоний колір – День розумників. Діти залюбки розгадували загадки, ребуси. А переможцем гри «Найрозумніший» став четвертокласник Новак Дмитро.

У вівторок стартувала природоохоронна акція «Допоможемо зимуючим птахам» (колір зелений). Виготовлені власноруч годівнички діти розвісили у шкільному саду, а ще здійснили мультимедійну «Подорож до царства пернатих».

У день жовтогарячого кольору – кольору здоров’я і веселих перерв провели змагання з міні – футболу.

У переддень Всесвітнього дня футболу, 10 грудня, перемогу святкували.Жюрі визнало та нагородило кращих: воротаря Сергієнка Назара, нападника Лейко А., захисник Кім А.

На перервах охоче пограли в гру «Перетанцюй» та отримали призи.

Четвер мав синє забарвлення і відповідно називався Днем добродіїв. Школярі відвідали країну Мультляндію, а потім малювали кольорами веселки добрих мультяшних героїв. А ще полікували книги шкільної бібліотеки.

Найбільше запам’яталася дітлахам п’ятниця, кольору сонця, родинний день. Ще б пак! У корпусі молодших школярів вирував справжнісінький ярмарок українських національних страв. Вареники й пироги, вергуни й пампушки, шинка, печені яблука і бутерброди з салом, вінігрет і печені яблука – все це ароматно вабило до святково вбраних столів. Постаралися учні з батьками та класоводами Косилович О.Г., Сукач М.І., Білоусова Л.П., Кальник С.В. і в захисті – віршами, піснями, гумором, інсценівками вихваляли приготовані страви.

Скажу відверто: «Уміли приготувати, зуміли й подати». А по завершенню дійства дружніми класними родинами поласували смаколиками.

Переглядів: 241 | Додав: Шеф | Рейтинг: 0.0/0 |