Четвер, 19.09.2019, 03:01

«  Лютий 2010  »

Головна » 2010 » Лютий » 22 » У нас в гостях
У нас в гостях
Не секрет, що сучасні навчальні технології все більше і більше завойовують український освітній простір. Приємним є те, що провідниками цих технологій зазвичай є вчителі природничо-математичних дисциплін. Підтвердженням цих слів є семінар вчителів математики, керівників шкільних методичних обєднань, який відбувся сьогодні у нашій школі. Адже і виступ господаря семінару, вчителя математики, інформатики, директора Устивицької ЗОШ Ващенка І.М., присвячений досвіду впровадження у навчально-виховний процес проектних технологій, і блискучий захист учнівського проекту по використанню обчислювальних методів у практичній діяльності, здійснений ученицею 10 класу Хан Олександрою, і виступи вчителів з інших шкіл, які ділились досвідом впровадження ідей великого земляка М.В.Остроградського в практику своєї роботи, ще і ще раз підтвердили передову роль вчителів математики, фізики, інформатики і решти природничих наук у просуванні вперед освітянських реформ. А використання мультимедійної апаратури та досконале володіння учасниками семінару інформаційно-комунікативними технологіями зробили захід цікавим та неординарним. Так тримати, колеги!
Переглядів: 637 | Додав: Шеф | Рейтинг: 5.0/1 |
6 геша
про що розмова, або як кажуть на Полтавщині балачка, щось не розумію ?

4 геша
найкращі спогади - це дитинство -

шо, і у до села цензура дійшла ? ужос !!!

5 Шеф
Та ні! Фасончик не той. Нефотогенічна, одним словом. Але якби ми знали що для Вас це так важливо... Вибачте, не врахували Ваш рівень сприйняття інформаціїї

сумка перед гуртовим фото то є крутооооо !!!!!

2 Шеф
А ще крутішу вирізали.