Вівторок, 18.12.2018, 22:32

«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 21 » Про Всесвітній день дитини
Про Всесвітній день дитини

Діти – наше багатство, скарб нашої душі.
Вони завжди були і залишаються найбільшою цінністю. Вони – головне, що є в кожної матері, в кожного батька, в кожній державі. Тож давайте не шкодувати своїх сил, часу та енергії для того, щоб, ставши дорослими, вони згадували про дитинство як про найсвітліший період свого життя!
Зі святом вас маленькі жителі Устивиці! Нехай дитинство приносить вам тільки радість!
Нехай ваше життя буде сповнене чудес та приємних сюрпризів, успіхи та перемоги ллються мармеладним дощем, а радісні усмішки ніколи не зникають з ваших милих облич. Офіційно це свято з'явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя.
Майже афоризмом стали слова «Без свят не буває дитинства!». Свята духовно збагачують дитину, розширюють її знання про навколишній світ, допомагають відновлювати старі й добрі традиції, об’єднують і спонукають до творчості.
В нашій школі пройшов святковий і насичений день « Позитиву» Присвячений Всесвітньому дню дитини., який підготувала практичний психолог Стельмах Галина Миколаївна. Протягом всього дня звучали пісні дитинства, працював майданчик «Сонце сховане в кожному», на якому працювали діти старших класів. Вони гримом малювали на обличчях і руках усіх бажаючих смайлики, сердечка сонечка. В процесі малювання діти – художники говорили про те, що сонячний настрій залежить не тільки від погоди, а й від посмішок людей, хороших вчинків, добрих справ, приємних випадків. Кожна людина може сяяти, як сонце, та дарувати тепло і радість оточуючим.
"Колекція теплих слів». Учасники записували на листочках слова чи вирази, від яких на душі стає тепліше, які можуть підтримати у скрутну хвилину, змусити посміхнутися
Майстер клас « Плетення волосся». Всі дівчатка мали змогу побувати у майстрів своєї справи Юртин Аліни учениці 11 класу та Кобець Антоніни. які із задоволенням плели дівчаткам початкової школи прекрасні коси.
Протягом дня працювала Селфі- зона « Життя прекрасне», де всі бажаючі мали змогу сфотографуватися та подарувати свої усмішки.
Шкільний коридор оформлений виставкою дитячих робіт « Талановита дитина -сильна Україна» , книжковою виставкою « Книги – діти розуму», яку підготувала бібліотекар Ващенко Л.В. та стендом присвяченим Всесвітньому дню дитини.
Позитив отримали не тільки діти , а й дорослі.

Світлина від Устивицька ЗОШ І - ІІІ ст.Світлина від Устивицька ЗОШ І - ІІІ ст.Світлина від Устивицька ЗОШ І - ІІІ ст.

IMAGE16$

Переглядів: 12 | Додав: Шеф | Рейтинг: 0.0/0 |