Четвер, 19.04.2018, 22:12

«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 30 » Про тиждень молодших школярів у школі
Про тиждень молодших школярів у школі

Самоврядування – невідємна складова повноцінного шкільного життя. Пожвавленню спілкування учнів середньої та молодшої ланок сприяло проведення Тижня молодших школярів з 19 по 23 березня 2018 року. Рада лідерів дитячої організації «Сузір’я» разом з педагогом-організатором Пчельнік С.Г. спланували цікаве й невимушене дозвілля для найменших учнів з понеділка до п’ятниці. Розпочали Тиждень із зустрічі дітей з Королевою наук та принцесами Математики, Рідної мови, Природи і Читання. Кращими в інтелектуальних змаганнях стали команди: «Фіалка» читай ликів 1 класу, «Соняшник» знавців рідної мови2 класу, «Живчик» юних природолюбів 3 класу, «Формула математичних геніїв 4 класу. А на великих перервах молодші школярі разом із шестикласницями грали в ігри «Веселий Світлофор». Знати Правила дорожнього руху важливо, тим паче, що попереду канікули. У вівторок організували виставку захоплень наймолодших учнів, яка вразила різноманітністю дитячих уподобань: книги, конструктори, квілінг, орігамі, набори боксера, тенісиста, ігри, квіти. В цей день після уроків пятикласники провели для дітей інсценізацію казки «Коза, яка вміла кукурікати». Артистизм Давидової А., Білого В., Кушко С., Безрукової Е., Касьяна А., Штефанко Д., був справедливо ви нагороджений дитячими оплесками і сміхом.  У середу в конкурсі «Чий зошит посміхається» перемогли: Ведяєв М.з 1 класу, Катруша А., з 2 класу, Хатько Т., з 3 класу, Вовкоріз Ю., з 4 класу. А грамоти «Найкращий читач» за результатами техніки читання та кількістю прочитаних книг у бібліотеці отримали першокласники Романько В.,  Кобець В.,  Ботнарь Д., другокласники Шкір К., СемукаТ., Тицький Г., третьокласники Єрмолаєва М., Чайка Т., Романько І., та четвертокласники Ажажа О., Кім А., Іваненко А. Четверга молодші школярі чекали з особливим нетерпінням, адже разом із тренарами-восьмикласниками готували танцювальний флешмоб «Дитинство радісне моє». Найкраще підготували своїх підопічних четветокласників Ербен В. та Білоусов О. Завершили Тиждень спортивною естафетою «Ми сильні, спритні, дужі» та врученням грамот найвихованішим учням: Штрикулю К.з 2 класу, Гаркуші О. з 3 класу, Бойко А. з 4 класу.

Веселих і змістовних канікул вам, дітлахи!

Переглядів: 8 | Додав: Шеф | Рейтинг: 0.0/0 |