Устивицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Все починається в житті з малого
Четвер, 19.09.2019, 03:20
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Грудень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 120

Педпреса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2009 » Грудень » 27 » Про олімпіади
Про олімпіади
09:52
В олімпіадах з 13 предметів взяли участь 28 учнів школи. Вони вибороли 25 призових місць, в тому числі 7 перших місць: · З економіки – Павлова Алла (10 кл) та Лукаш Ліля (11 кл) · З української мови та літератури – Палько Роксолана (10 кл) та Алексєєва Марина (11 кл) · З англійської мови – Павлова Алла (10 клас) · З математики – Левченко Марина (7 клас) · З трудового навчання – Пчельнік Ігор (8 клас). 8 учнів вибороли другі місця6 · З історії – Пчельнік Ігор (8 клас). · З економіки – Білоус Артем (9 кл) · З англійської мови - Пчельнік Ігор (8 клас). · З трудового навчання – Бочко Ліля (9 кл) та Солод Ольга (11 кл) · З математики – Хан Олександра (10 кл) · З інформатики – Авдякова Настя (11 кл) · З хімії – Боса Тетяна (11 кл) 10 учнів посіли треті місця: · З правознавства – Палько Роксолана (10 кл) та Зінченко Анатолій (11 кл) · З історії – Павлова Алла (10 кл) · З трудового навчання – Штепура Олександр (10 кл) · З англійської мови – Солод Ольга (11 кл) · З математики - Пчельнік Ігор (8 клас). · З географії – Авдякова Настя (11 кл) · З Інформатики – Гончаренко Марія (11 кл) · З хімії – Ксьонзенко Сергій (7 кл) · З української мови та літератури – Дядюра Алла (8 кл) Найбільшу кількість призових місць вибороли учні з трудового навчання – 4, з економіки – 3, з англійської мови – 3, української мови та літератури – 3, математики – 3, історії – 2, інформатики – 2, правознавства – 2. Найбільше перемог та призових місць здобули : Пчельнік Ігор (8 клас).- 4, Павлова Алла (10 кл) – 3, Авдякова Настя (11 кл) – 2, Палько Роксолана (10 клас) – 2, Солод Ольга (11 кл) – 2. За кількістю переможців і призерів школа посіла в районі друге місце.
Наші переможці: Левченко Марина, Пчельнік Ігор, Павлова Алла, Лукаш Ліля, Алєксєєва Марина
Переглядів: 586 | Додав: Шеф | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 1
1 ЛІЛЬЧИК  
Ми старалися))) а можна якось так зробити щоб фотки були побільші?

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz