Субота, 21.10.2017, 00:20

«  Червень 2011  »

Головна » 2011 » Червень » 29 » Перед відпусткою
Перед відпусткою
Школа поступово спустіла. Двадцять семеро малишнят, що записались на другу табірну зміну, погоди вже не роблять. Коли погода - вони на природі, коли негода - в спортзалі або в компютерному класі, мульти крутять, тож в коридорах просторо і тихо. Запах фарби поступово заповнює весь обєм приміщення. кількість вчителів зменшилась, обслуговуючий персонал поспішає зробити фінансово доступний косметичний ремонт. Стимулом є обіцянка адміністрації відпустити у відпустку по закінченню всіх робіт. Але спокою і відчуття завершеності немає. Причин багато. З думки не йде початок серпня - прийомка школи до нового навчального року. І скільки ми б не мазали і не заліплювали дірки і тріщини, а дірявий дах (2400000 грн. на слабенький ремонт потрібно) зводить нанівець усі старання. Висить гарматним ядром на душі Програма розвитку школи. Ядром, бо слід проскочити між наковальнею бажань, бачення майбутнього і молотом віфдсутності фінансування. І як переконати колег, яким пропонують (чи ще запропонують) написати заяву на відпустку за власний рахунок (для економії коштів),  загорітися новими ідеями, прикласти зусиль для опанування нового, коли домінуючою є думки, як дотягти до зарплати. Не можна закликати до самовіддачі і самопожертви нічим не віддячуючи за це. А що ми отримаємо в цьому навчальному році? Правильно, лише години інваріантної частини навчальних планів. От і думає директор, як активізувати творчі сили вчителів. Не можу чути слово "спонсор".  Бо нагадую сам собі жебрака під церковною огорожею. Дуже важко знайти аргументи, які переконали б відносно заможних людей у вигоді співпраці зі школою. Порятовує те, що вони теж українці і звикли до наших прохань, як до стихійного лиха, яке треба просто пережити. Тож хоча і зі скрипом, але кошти виділяють. Ставляться до цього, як до неминучих витрат (свого роду податок, який обовязково треба сплатити, тільки добровільний). Мабуть треба зупинитись і спрямувати енергію на розробку Програми. Ні, висловлю ще одну думку. Признаюсь в жорстких намірах прибити авторів, творців і героїв передачі "Світське життя". Бо коли називаються суми вартості паршивенького дамського радикюля (у циганів на базарі - 30 грн, у них - 2000$) моя хвора свідомість відразу підраховує - це набір сучасних меблів для першого класу. І так хочеться завити, щоб і автори зрозуміли - не тих показуєте, і до курячих мізків героїв дійшло - не тим хизуєтесь. Але, але...
Переглядів: 276 | Додав: Шеф | Рейтинг: 0.0/0 |