Четвер, 19.09.2019, 03:23

«  Травень 2010  »

Головна » 2010 » Травень » 4 » Ми знову в мережі
Ми знову в мережі
Промайнув місяць з часу останнього оновлення сторінки. Багато чого трапилось за цей час. І в школі, і в селі і в Україні. Нажаль подіїї в школі і в селі набагато приємніші і корисніші від того, що відбувається в країні. Наш драмгурток зайняв перше місце в районі і захищав честь району в Глобино. Журі з професійних театральних діячів обласного масштабу відзначило чудову гру Хрептака Василя та Алєксєєвої Марини. Дівчача команда виборола кубок району з волейболу, що вилилось в трумфальну ходу з кубком і дівочим верееском по всіх коридорах школи. Але головною подією минулого місяця можна вважати феноменальну перемогу команди школи на районних легкоатлетичних змаганнях. Немала заслуга в цьому не тільки учнів - спортсменів, а їх наставника і керівника, фаната своєї справи, Манжоса Юрія Дмитровича. Скидаю передним капелюха як людина і як керівник. Молодці! Чого, на жаль, не скажеш про наше керівництво. Колись Грибоєдов вклав у вуста Чацького геніальні слова:"Служить бы рад, прислуживаться тошно!" Чесно кажучи, тошнить від постійного бюрократичного тиску. Найгидкіше те, що навіть твої найдрібніші промахи, чи недоробки, роздуваються до вселенських масштабів і в разі невчасного виконання ( я навіть не кажу про невиконання, Боже спаси про таке подумати) найдрібнішої начальственної вказівки - готуйсь до привселюдного розстрілу на майдані напроти Білого дому. Таке складається враження. А бідним школам не грозили перевіркою хіба з ООНівської комісії з прав народів островів Самоа. Але хай нашим ворогам піря в горлі виросте. Першотравень "відсвяткували" раком на городі. Всі живі здорові - дасть Бог і оздоровчий період переживемо. Попереду ДПА, хотілось би, щоб всі склали її успішно, а головне - знайшли після школи справу до душі. І гарно оплачувану. Всім здоровя!
Переглядів: 479 | Додав: Шеф | Рейтинг: 5.0/2 |
3 maryna d.
way to go you guys!!! great job! = ))

4 Шеф
Маринко, я, на жаль, вивчав у школі тільки німецьку. маєш щось передати на батьківщину - згадай рідну мову. ми раді, що ти не забуваєш нас. І.М.

2 Гість 2
Гість (Сьогодні 08:03)
Ви про бюрократичний тиск чи про справу до душі ?

1 Гість
Як правильно і точно сказано.