П`ятниця, 16.11.2018, 10:18

«  Жовтень 2018  »

Головна » 2018 » Жовтень » 18 » Квест по-козацьки
Квест по-козацьки

Знайдено скарб гетьмана Полуботка!

14 жовтня указом Президента України оголошено Днем захисника України. Напередодні,12 жовтня, юні устивицькі козаки трьох роїв, «Булави, «Волі» та «Кобзи», вишикувалися на подвір’ї школи, щоб здолати 10 випробувань (як 10 порогів Дніпра) і знайти скарб Петра Полуботка. За легендою український гетьман перед арештом віддав на зберігання в англійський банк 200 тисяч золотих монет. Але хтось із його оточення таємно забрав частину скарбу з банку та лишив у схованці, можливо… в Устивиці! Інтрига чимала!. Бойове гасло додає впевненості у перемозі; козацька пісня злітає до небес, гартуючи бойовий дух. Ройові швидко ведуть команди по маршруту. Тут знадобиться відмінна спортивна підготовка, кмітливість та знання історії славної Запорізької Січі, туристичні навички, вміння влучити в ціль, правильно одягати козацьке вбрання. Адже перемога чекає на тих, хто першими зберуть десять пазлів (шматочків) карти з позначкою місцязнаходження скарбу. Фінішувавши майже одночасно з «Волею» та «Кобзою», рій «Булава» (6 клас, класний керівник Матіїва А.А.) першим склав карту та знайшов таку жадану нагороду – скарб – півторби золотих шоколадних гривень. Спонсорську місію взяла на себе Устивицька сільська рада, то ж усі учасники козацького квесту отримали подарунки. Відчути дух історії, отримати масу адреналіну, насолодитися осінніми барвами природи усім на світі щиро бажали його організатори – педагог-організатор школи Пчельнік С.Г. та бібліотекар Устивицької сільської книгозбірні Гавриш М.С. Миру усім і добра!

Переглядів: 6 | Додав: Шеф | Рейтинг: 0.0/0 |