Субота, 21.10.2017, 00:25

«  Жовтень 2011  »

Головна » 2011 » Жовтень » 13 » День Учителя - свято, яке завжди з тобою
День Учителя - свято, яке завжди з тобою
Починаючи роботу над цим повідомленням, я довго думав, яку ж назву дати матеріалу. Вкотре на думку спало сакраментальне "Учитель - не професія. Учитель - це діагноз". І вкотре відкинув, як твердження не зовсім доречне і навіть образливе. Адже і серед вчителів є люди без почуття гумору. Та й події, які відбувались у школі напередодні свята, не зовсім відповідали відкинутому варіанту. Тож про свято, яке завжди з нами. Підготовка до нього розпочалась з несподіваної для мене пропозиції від клубу "Старшокласник": у пятницю 30 вересня провести в школі "День Дублера": замінити пдагогів та адміністрацію школи учнями, а вчителям дати можливість пригадати шкільне дитинство. Повинен віддати належне ініціативній групі старшокласників: до четверга їх ідея обросла подробицями та ідеями. Найцікавішим був момент заміни вчителів та адміністрації. В той час, коли вчителі насолоджувались чаєм, тортом та переглядом відеоматеріалів з історії школи, їх дублери сіяли розумне, добре та вічне. Вердикт: всі як один заявили, що важчого дня у їх житті ще не було. На дверях кожного класу саморобні вітальні листівки. В коридорі стенд у вигляді квіткового поля, де на персональній квітці кожного вчителя будь-хто міг написати свої побажання улюбленому наставнику. На кожній перерві натовп учнів прагнув упізнати вчителів за їх дитячими фотографіями, що були розміщені на стенді "Їх щасливе дитинство. Упізнай свого вчителя". А після уроків на урочистій лінійці, на яку викликались всі вчителі школи, перераховувались їх заслуги, учні вручили педколективу величезний торт, як символ солодких спогадів про шкільні роки. Були грамоти, подяки, відзнаки. Приємно, що семеро наших колег отримали грамоти районного рівня. Районною радою, райдержадміністрацією, відділом освіти були відзначені ваш покірний слуга, Островерха О.В., Шиян Н.Г., Білоусов В.О., Жемела Л.В.Манжос Ю.Д., Ващенко Л.В. Впевнений, що всі вчителі школи заслуговують на відповідні нагороди. У дегустаторів при оцінці якості напоїв та смакотеликів є таке поняття, як післясмак. Так от: майже через два тижні після свята післясмак від нього яскравий та приємний.
Переглядів: 357 | Додав: Шеф | Рейтинг: 0.0/0 |