Субота, 20.10.2018, 00:37

«  Жовтень 2018  »

Головна » 2018 » Жовтень » 10 » День освітян в Устивиці
День освітян в Устивиці

У першу неділю жовтня освітяни України відзначають своє професійне свято. З особливим нетерпінням чекали Дня учителя устивицькі школярі. Адже сьомий рік поспіль у закладі проводився день учнівського самоврядування. Старшокласники на один день стали вчителями, обрали учня-директора одинадцятикласницю Білу Людмилу. Діти разом із педагогом-організатором Пчельнік С.Г. влаштували справжнє свято: оформили яскраву фотозону, фотостенд «Вас знімає прихована камера», куточок «Багатогранність особистості вчителя» зі світлинами про творчих і неординарних – вчителя математики Жемелу Л.В. та вчителя початкових класів Білоусову Л.П. А вся школа забуяла різнокольоровими кульками. В цей день по-особливому вітали вчителів. Доки схвильовані учні-дублери пробували себе в якості педагогів, практичний психолог Стельмах Г.М. провела для колег тренінг «Дозвольте собі бути щасливими». Устивицьких вчителів вітали керівники відділу освіти, молоді та спорту Великобагачанської РДА Кушнерик С.В. та Потак С.К..

Шквал позитивних емоцій подарувала винуватцям дня святково-розважальна програма «Зі святом любі вчителі»: танці та інтерв’ю з директором школи, вірші й гумористичні сценки, солодкий сюрприз – торт, цигани та зірки шоу-бізнесу, щирі українські пісні, вітання випускника школи, а нині директора Матяшівського Будинку культури Костянтина Шияна. Не приховуючи радості й задоволення, вчителі дякували всім за чудові хвилини дозвілля. Панувала атмосфера довіри, добра, позитиву.

Переглядів: 6 | Додав: Шеф | Рейтинг: 0.0/0 |