Четвер, 19.09.2019, 03:00

«  Вересень 2019  »

Головна » Архів матеріалів

21 січня 2019 року проведено загальношкільний захід до Дня соборності України

Переглядів: 31 | Додав: Шеф | Дата: 23.01.2019 | Коментарі (0)

Новому року раді і дорослі і малеча.  Надзвичайно старанно готувалися до цього свята  в нашій школі. Адже красуня-ялинка тепер чекала дітвору в прекрасній актовій залі. Свято відбулося в три етапи: для молодших, середніх та старших учнів.

$IMAGE1$

Переглядів: 42 | Додав: Шеф | Дата: 29.12.2018 | Коментарі (0)

Із настанням холодів на пришкільних деревах заяскравіли годівнички для птахів. Першокласники з допомогою батьків потрудилися, щоб жодна пташина не залишилася взимку голодною. Тепер синички, дятли, горобчики, сойки щодня снідають зерном соняшника, пшениці, кукурудзи, крихітками хліба. Живіть пернаті друзі та бережіть для людей квітучу і зелену красу планети!

Переглядів: 49 | Додав: Шеф | Дата: 21.12.2018 | Коментарі (0)

Познайомити учнів з історією виникнення свята Миколая ; розвивати творчу уяву; акторські здібності; формувати в учнів осмислене ставлення до загальнолюдських цінностей; виховувати патріотизм, милосердя , прагнення до самовдосконалення така мета виховного заходу який провела вчителька початкових класів Кальник С.В. з учнями 3 класу

$

Переглядів: 46 | Додав: Шеф | Дата: 20.12.2018 | Коментарі (0)

Свято Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, Святий Миколай приносить дітям подарунки і робить цей день особливо радісним і щасливим .Сьогодні учні 1 класу отримали подарунки від голови районної партії « Батьківщина» Г.М. Полтавця. Діти задоволені і щасливі.

Переглядів: 53 | Додав: Шеф | Дата: 20.12.2018 | Коментарі (0)

Нарешті! Актову залу в школі відремонтовано. Відтепер всі шкільні свята, заходи, репетиції і підготовки будуть проводитись в належних умовах. Висловлюю велику подяку тим, чиїми руками проведено цю нелегку і складну роботу. В першу чергу нашим умільцям, майстрам на всі руки - Насвіту Миколі Андрійовичу, Меташку Василю Володимировичу, Шигуті Володимиру Петровичу. А також всім прибиральницям службових приміщень. І, звичайно, людині, під чиїм керівницивом та безпосередньою участю все це виконувалось - завгоспові школи Меташок Марії Федорівні. Велика вдячність всім підприємцям та фермерам села, чиї внески у благодійний фонд школи дали можливість зробити дітям цей чудовий новорічний подарунок. Зичу всім здровя та процвітання. Хай Бог благословляє ваше життя. Дякую!

Переглядів: 47 | Додав: Шеф | Дата: 20.12.2018 | Коментарі (0)

Розкрити значення дружби в житті людини; навчити дітей правильно вибирати друзів, знайомитися, спілкуватись і товаришувати; сприймати різні життєві ситуації, аналізувати їх і знаходити шляхи виходу з них; виховувати правильне ставлення до таких понять, як «друг», «дружба»; розвивати в учнів загальнолюдські чесноти на таку тему спілкувалися Косилович О.Г, та Стельмах Г.М, з учнями 4 класу.

Переглядів: 57 | Додав: Шеф | Дата: 20.12.2018 | Коментарі (0)

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина нагороджується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. У нашій школі виростає талановита молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту. 7 грудня відбулося свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, "Зоряний олімп», на якому відзначаємо найкращих учнів і вчителів, які гідно представили нашу школу на районних предметних олімпіадах та конкурсах.
    Зі словами привітань та цінними подарунками на свято завітали депутат Полтавської обласної ради Олег Григорович Діденко та депутат Великобагачанської районної ради,   співзасновник Національної платформи « Жінки за мир» Оксана Винниченко . Дуже приємно, що в наш нелегкий час є такі добрі люди, які роблять гарні справи безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.
    В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Від усього серця бажаємо Вам, наші дорогі спонсори, здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє наших дітей. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам!

Переглядів: 54 | Додав: Шеф | Дата: 12.12.2018 | Коментарі (0)

В рамках проведення тижня фізичної культури відбулися змагання серед хлопців старшокласників:

Переглядів: 48 | Додав: Шеф | Дата: 12.12.2018 | Коментарі (0)

Віддати шану й данину поваги землякам-військовослужбовцям зібралися 6 грудня в День Збройних Сил України учні 5-11 класів та вчителі. Біля шкільного куточка устивлянам-атовцям зустрілися з воїном-контрактником, який у 2014 році служив добровольцем на гарячому Сході України. Станіслав Самохін переконував школярів, що тільки сильна та освічена нація - запорука незалежності і нашого суверенітету, а патріотизм має жити у серці кожного українця! Хвилюючі поетичні рядки "Чуєш, ти чекай мене", " Ти, головне, повертайся додому" звучали з дитячих уст тим, хто часто ціною власного життя береже мир у наших оселях. Україна - унікальна країна, здатна себе захистити! "О, свічко пам'яті! Палай у думках і серцях усіх живих", - відбивав метроном хвилину мовчання за полеглими героями. Закінчилося зібрання піснею-посланням, закликом "Ми за волю, ми за мир" та флешмобом із паперовими голубами, що здіймалися з дитячих рук до небес, до Бога, ніби благаючи захистити і зберегти Україну.

Переглядів: 49 | Додав: Шеф | Дата: 12.12.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 22 23 »