Четвер, 19.09.2019, 04:05

«  Вересень 2019  »

Головна » Архів матеріалів
18 травня відбувся фінал кубку РВО. Наші обидві команди, які вибороли собі путівки до фіналу в нелегкій боротьбі, мабуть у цій боротьбі розтратили всі сили і нічого протиставити суперникам не змогли, програвши всі свої зустрічі. Що ж, спорт є спорт і виграє той, хто краще тренувався, хто більше прагнув перемоги і кому, можливо, трішечки більше повезло. Вітаємо переможців - команди з В.Багачанської школи, які достойно перемогли в цьому престижному турнірі. А своїм спортсменам бажаємо успіхів і наполегливості у майбутніх змаганнях.
Переглядів: 666 | Додав: Шеф | Дата: 19.05.2009 | Коментарі (2)

13 травня на майданчику зі штучним покриттям Гоголівської школи відбулися зональні змагання з мініфутболу на кубок відділу освіти. В  серйозній боротьбі зійшлися хлопчачі та дівочі команди Михайлівської, Матяшівської, Гоголівської та Устивицької шкіл. У безкомпромісній боротьбі серед дівчат сильнішими виявились устивлянки. Драматично складалися поєдинки між хлопцями. Лише серія післяматчевих пенальті вивела устивлян до матчу з переможцями пари Гоголево - Матяшівка.
Основний час поєдинку між господарями та командою з Устивиці завершився у нічию. І знову удача ,а, можливо, і майстерність дали змогу устивицьким юнакам скласти компанію своїм дівчатам у фіналі кубку РВО. То ж бажаємо обом нашим командам перемог в майбутніх поєдинках.
Переглядів: 658 | Додав: Шеф | Дата: 15.05.2009 | Коментарі (0)

9 травня 2009 року. Сільський будинок культури. Їх всього двоє. Двоє з 640 устивлян, які в буремні роки війни пішли на фронт. Загинули, пропали без вісті близько 400. В своє найбільше свято до клубу змогли прийти лише двоє. Та, як сказав у своєму привітанні директор школи Ващенко І.М., всі односельчани, кого немає сьогодні з нами, незримо присутні в залі. І вони будуть з нами завжди, бо народ, що не памятає своєї історії - не має майбутнього. Їх радісно і щиро вітали учні школи, бо вони - жива легенда, жива слава України. І ми всі приєднуємось до цих вітань. Зі святом, дорогі ветерани!
Ці квіти - для вас!
Переглядів: 695 | Додав: Шеф | Дата: 09.05.2009 | Коментарі (0)

7 травня, напередодні славного свята перемоги, відбулась подія неординарна для кожного одинадцятикласника. Згідно програми вивчення предмету "Захист Вітчизни" на стрільбищі миргородського військового аеродому відбулися навчальні стрільби з АК. Хвилювання та дощова погода не змогли зіпсувати настрій майбутнім воїнам. Як стрільби так і невелика екскурсія по аеродрому залишили незабутні враження у всіх, хто вперше взяв до рук справжню зброю і відчув всю відповідальність справжнього чоловіка.
Все, як в армії. Ну, майже все...
Це вам не щось, а справжній Су-27.
Переглядів: 700 | Додав: Шеф | Дата: 07.05.2009 | Коментарі (0)

30 квітня в школі відбувся семінар директорів шкіл.Як завжди, перед зустріччю гостей, школа причепурилась. Програма роботи семінару передбачала розгляд теоретичного питання "Організація ВШК в навчальному закладі" та практичних занять - відвідування та аналіз уроків та заходів.Після семінару відбулася нарада. Підсумки семінару підвів начальник РВО Кушнерик С.В.
Переглядів: 710 | Додав: Шеф | Дата: 02.05.2009 | Коментарі (0)

Кращі вчителі школи, переможці та призери конкурсу "Учитель року"
Переглядів: 669 | Додав: Шеф | Дата: 02.05.2009 | Коментарі (0)

Сьогодні, 21 квітня 2009 року, відбулася подія, можливо і незначна для величезного інформаційного простору, але важлива дя невеликої сільської школи. В муках сумнівів і незнання, недостатньої вправності володіння інструментарієм, мерзотним зєднанням з інтернетом, але ми заявляємо на увесь світ:"Ми - є!!!". Попереду ще довга і копітка робота над сайтом, наповнення його матеріалами, сумніви і недоспані ночі, але головне зроблено.
Ми - є!!!

Переглядів: 635 | Додав: Шеф | Дата: 22.04.2009 | Коментарі (2)