Понеділок, 23.09.2019, 14:03

«  Березень 2019  »

Головна » 2019 » Березень » 22

Тиждень профорієнтації "Майбутнє за нами"
З метою розвитку в учнівської молоді рис творчої, працелюбної особистості у школі пройшов тиждень профорієнтації який підготували і провели педагог організатор Пчельнік С Г. та практичний психолог Стельмах Г.М
У рамках цього тижня було проведено ряд профорієнтаційних заходів.
Для учнів школи був оформлений інформаційний куточок «ЦІКАВИЙ СВІТ ПРОФЕСІЙ». У куточку були представлені професії різних типів, діагностичні методики, прислів’я та приказки про працю. Протягом тижня учні дізналися чимало нового про широкий світ професій. І ким би вони не мріяли стати, яку б професію собі не обрали, кожен повинен добре знати свою справу, робити її чесно та вміло.
Відбувся також і конкурс загадок про професії «Калейдоскоп професій», у якому взяли участь учні 1-4 класів. Конкурс виявився дуже цікавим для дітей, адже всі вони з бажанням здобути перемогу активно відгадували загадки про професії.
19 березня в школі працювало « МІСТЕЧКО МАЙСТРІВ», де наші учні мали можливість подивитися майстер – класи з перукарських, манікюрних, художніх та кондитерських робіт.
« Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. А ще краще – спробувати зробити власноруч!». Діти та вчителі в майстер- класах брали активну участь та отримали масу позитиву.
З метою формування у школярів навчально- пізнавальних мотивів, інтересу до навчання, розвиток творчого мислення учнів, розширення знань про світ професій з учнями 5-8 класів провели профорієнтаційний квест « Чарівна країна професій»
Протягом квест-гри учні рухались згідно маршрутного листа, на кожній з восьми станцій вони виконували завдання, за які отримували по одному слову. Після проходження всіх станцій учні повинні скласти із отриманих зі слів прислів’я. Безперечно, по закінченню гри, була команда переможців,(учні 8 класу),
але найголовніше, що отримали діти, то внутрішню мотивацію, знання та сфокусували свою увагу на виборі професії.
Тож хай майбутні професії наших школярів принесуть їм радість, моральне й духовне задоволення, адже вдало обрана професія – ключ до успіху.

Переглядів: 52 | Додав: Шеф | Дата: 22.03.2019 | Коментарі (0)