Понеділок, 23.09.2019, 14:02

«  Грудень 2018  »

Головна » 2018 » Грудень » 12

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина нагороджується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. У нашій школі виростає талановита молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту. 7 грудня відбулося свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, "Зоряний олімп», на якому відзначаємо найкращих учнів і вчителів, які гідно представили нашу школу на районних предметних олімпіадах та конкурсах.
    Зі словами привітань та цінними подарунками на свято завітали депутат Полтавської обласної ради Олег Григорович Діденко та депутат Великобагачанської районної ради,   співзасновник Національної платформи « Жінки за мир» Оксана Винниченко . Дуже приємно, що в наш нелегкий час є такі добрі люди, які роблять гарні справи безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.
    В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Від усього серця бажаємо Вам, наші дорогі спонсори, здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє наших дітей. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам!

Переглядів: 55 | Додав: Шеф | Дата: 12.12.2018 | Коментарі (0)

В рамках проведення тижня фізичної культури відбулися змагання серед хлопців старшокласників:

Переглядів: 49 | Додав: Шеф | Дата: 12.12.2018 | Коментарі (0)

Віддати шану й данину поваги землякам-військовослужбовцям зібралися 6 грудня в День Збройних Сил України учні 5-11 класів та вчителі. Біля шкільного куточка устивлянам-атовцям зустрілися з воїном-контрактником, який у 2014 році служив добровольцем на гарячому Сході України. Станіслав Самохін переконував школярів, що тільки сильна та освічена нація - запорука незалежності і нашого суверенітету, а патріотизм має жити у серці кожного українця! Хвилюючі поетичні рядки "Чуєш, ти чекай мене", " Ти, головне, повертайся додому" звучали з дитячих уст тим, хто часто ціною власного життя береже мир у наших оселях. Україна - унікальна країна, здатна себе захистити! "О, свічко пам'яті! Палай у думках і серцях усіх живих", - відбивав метроном хвилину мовчання за полеглими героями. Закінчилося зібрання піснею-посланням, закликом "Ми за волю, ми за мир" та флешмобом із паперовими голубами, що здіймалися з дитячих рук до небес, до Бога, ніби благаючи захистити і зберегти Україну.

Переглядів: 50 | Додав: Шеф | Дата: 12.12.2018 | Коментарі (0)