Четвер, 19.09.2019, 03:33

«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 12

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури в школі проведені заходи у День української писемності та мови.

Ти постаєш в ясній обнові,

як пісня, линеш, рідне слово.

Ти наше диво калинове,

кохана материнська мово. (Д.Білоус)

Саме таким постало українське слово на незабутніх урочистостях в Устивицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, до яких активно долучилися всі учні в День української писемності та мови, державного свята, яке щороку відзначається 9 листопада. Надзвичайно старанно до цієї знаменної події напередодні готувалися вчителі української мови та літератури А.А.Матіїва, Н.І.Лутай та С.Г.Пчельнік. Приємно вразила школярів та викликала у них неабияку зацікавленість виставка-експозиція «Торкнутися таїни слова», розміщена у вестибюлі школи. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної мови, вшанувати пам’ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є. Хвилини насолоди та позитивні емоції отримали діти та дорослі під час перегляду яскраво оформленої виставки творів сучасної української поетеси та прослуховування аудіо запису «Звучить живе слово митця - невмируща поезія Ліни Костенко». Чарівний мелодійний голос майстра віршового жанру ще довго звучатиме у серцях вдячних слухачів. Не залишилися осторонь учні-старшокласники та вчителі школи, а успішно справилися із завданням диктанту національної єдності від Олександра Авраменка «Крила України», що традиційно відбувається на українському радіо. Наприкінці урочистостей у кабінеті інформатики була запропонована увазі глядачів відео презентація «Світлиця слова у безмежжі часу», яка також не залишила байдужим жодного присутнього, а своєю оригінальністю наповнила кожну душу щирістю, мелодійністю, чарівністю українського слова. Майстерно підготовлені та вдало проведені філологами школи змістовні заходи засвідчили, що наша рідна мова правдива і багата, співуча і неповторна, як і душа українського народу. Школярі переконалися, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна.

Плекаймо в серці кожне гроно,

прозоре диво калинове.

Хай квітне, пламенить червоно

в сімї великій, вольній новій. (Д.Білоус)

Переглядів: 67 | Додав: Шеф | Дата: 12.11.2018 | Коментарі (0)

Здоров'я - найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства. Щоб людина мала змогу піклуватися про своє здоров'я, про розвиток, вона повинна свідомо ставитися до життя як найважливішого дарунку природи. Тому формувати культуру здоров'я особистості, прищеплювати розуміння пріоритету здорового способу життя, надавати ґрунтовні знання про основи здоров'я потрібно дітям з раннього віку, щоб знання, вміння та навички перейшли у звичні, необхідні потреби. Про здоров’я говорили з учнями 3-4 класів на розвивальному занятті – грі « Стежиною здоров’я» вчитель початкових класів Кальник С..В та практичний психолог Стельмах Г.М . Метою даного заняття було узагальнення знань учнів про людський організм та його можливості, про здоровий спосіб життя (спорт, фізкультура, загартування, їжа); виховання дбайливого ставлення до власного здоров’я.

Світлина від Устивицька ЗОШ І - ІІІ ст.

... Читати далі »

Переглядів: 71 | Додав: Шеф | Дата: 12.11.2018 | Коментарі (0)