Четвер, 19.09.2019, 02:59

«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 09

В рамках Тижня фінансів в Україні вчитель географії та економіки Шиян Н.Г. провела урок-тренінг "Реклама- як засіб привернення уваги" за схемою:

«РЕКЛАМА , ЯК ЗАСІБ ПРИВЕРНЕННЯ УВАГИ».

МЕТА:

-дати визначення поняття «реклама»;

-ознайомити з видами та способами поширення реклами;

-розвивати вміння критично мислити, приймати аргументовані рішення, розуміти ризики та шанси від обраного шляху;

-формувати підприємницькі компетентності, глобальність мислення та розуміння перспективи.

Обладнання: кольорові олівці, фломастери,папір формату А4

Вправа «Приваблива мета».

Перегляд мультфільму «Як дід корову продавав».

Яке явище показано у відеосюжеті?

Відповідь: РЕКЛАМА.

Обговорення та пояснення учнів.

Реклама – це засіб змусити людей хотіти те, про що вони раніше і не чули.(Марті Лорні).

Слово вчителя.

Молотком можна забивати цвяхи, а можна бити себе по пальцях. Це лише інструмент. І вам вирішувати, як ним користуватися. Точно так і реклама – може бути двигуном торгівлі, або ж викачувати гроші з бізнесу без віддачі.

Реклама – це форма інвестицій: є прибуткові стратегії, а є збиткові.Мета реклами – позбутися всього зайвого і використовувати те, що приносить гроші.

Вправа «Асоціативний кущ».

З якими словами у вас асоціюється реклама?

Як видумаєте, щоозначаєцепоняття?

РЕКЛАМА

ТЕОРЕТИЧНИЙ БЛОК

РЕКЛАМА–це спеціальна інформація про осіб чи продукцію, яка розповсюджується у будь – якій формі та в будь – який спосіб з метою прямого або опосередкованого одержання прибутку.(Закон України «Про рекламу».)

ФУНКЦІЇ РЕКЛАМИ

Економічна, виховна, соціальна, просвітницька, політична, естетична

ВИДИ РЕКЛАМИ

ІНФОРМАЦІЙНА, ІМІДЖ – РЕКЛАМА, СТИМУЛЮВАЛЬНА, РЕКЛАМА – НАГАДУВАННЯ, БІЗНЕС – РЕКЛАМА, ПОЛІТИЧНА, СОЦІАЛЬНА.

Реклама є частиною маркетингу.

МАРКЕТИНГОВІ ПИТАННЯ:

Що ви продаєте?

Головне завдання – дати людям чітке уявлення про перев ... Читати далі »

Переглядів: 105 | Додав: Шеф | Дата: 09.11.2018 | Коментарі (0)

ЗНО-2019

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу), триватиме з третього до 20-го травня 2019 року. Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднено до 30 квітня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання учасники додаткової сесії отримають до 18 липня.

Переглядів: 82 | Додав: Шеф | Дата: 09.11.2018 | Коментарі (0)