Понеділок, 23.09.2019, 14:27

«  Грудень 2016  »

Головна » 2016 » Грудень » 07

Діяльність органів місцевого самоврядування, пов’язана з вирішенням проблем людей, а значить стосується кожного з нас. Саме через органи місцевого самоврядування громадяни України повинні брати участь в управлінні місцевими і державними справами. Сьогодні кожний житель села хоче мати гарантований добробут - і це закономірно. Але досягти належного рівня життя і відповідних благ можна тільки самовідданою працею усіх членів нашого суспільства.

Дозвольте Вам: працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам сільської ради, виконавчому комітету, голові, секретарю сільської ради подякувати за плідну, спільну, наполегливу і конструктивну працю, за сумлінне виконання обов’язків перед людьми.  Сподіваюся, що цей святковий день об’єднає нас у спільному прагненні зробити наше село, щасливим й багатим, додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашого села, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.

Переглядів: 204 | Додав: Шеф | Дата: 07.12.2016 | Коментарі (1)

6 грудня відбулися військово-патріотичні змагання, присвячені 25-річниці Дня Збройних Сил України, метою яких було розвивати фізичні здібності, кмітливість і спритність;виховувати патріотичні почуття до рідної землі, дружби та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння. На урочисту лінійку був запрошений учасник АТО Анатолій Сергієнко, який згадав українців, які на сході України в важких нелюдських умовах боронять наше мирне життя , побажав майбутнім захисникам мужності, богатирського здоров'я і здійснення всіх мрій та побажань.

Переглядів: 126 | Додав: Шеф | Дата: 07.12.2016 | Коментарі (0)

Ось і настала довгоочікувана зима, до якої всі готуються по-різному. В очікуванні снігу та холоду люди купують теплий одяг та взуття. Лісові тварини теж готується до морозів: хто робить запаси, хто лягає спати. Деякі птахи відлітають у теплі краї, щоб повернутися назад тільки навесні. А ось доля неперелітних птахів багато в чому залежить від нас, людей, нашої доброти, щедрості і милосердя. Тому днями в нашій школі пройшла акція "Зроби добре діло - нагодуй птаха", метою якої є: виховання у дітей  бережливого ставлення до  природи та бажання допомогти зимуючим птахам вижити у зимові місяці. Разом з батьками діти виготовили 12 годівничок, а також зібрали чимало кілограм різноманітного насіння. Із задоволенням школярі розвішували годівнички на території  школи, наповнюючи їх смачним насінням.

Переглядів: 145 | Додав: Шеф | Дата: 07.12.2016 | Коментарі (0)