Четвер, 19.09.2019, 03:11

«  Грудень 2015  »

Головна » 2015 » Грудень » 15

Захист прав та інтересів дітей, всебічний розвиток їх здібностей, спрямування зусиль на добрі та корисні справи – такою була мета організації Веселкового тижня для молодших школярів.

Кожен день тижня відповідав певному кольору веселки: в одязі дітей мав бути наявний колір дня та  і справи символізували веселкову палітру.

7 грудня – червоний колір – День розумників. Діти залюбки розгадували загадки, ребуси. А переможцем гри «Найрозумніший» став четвертокласник Новак Дмитро.

У вівторок стартувала природоохоронна акція «Допоможемо зимуючим птахам» (колір зелений). Виготовлені власноруч годівнички діти розвісили у шкільному саду, а ще здійснили мультимедійну «Подорож до царства пернатих».

У день жовтогарячого кольору – кольору здоров’я і веселих перерв провели змагання з міні – футболу.

У переддень Всесвітнього дня футболу, 10 грудня, перемогу святкували.Жюрі визнало та нагородило кращих: воротаря Сергієнка Назара, нападника Лейко А., захисник Кім А.

На перервах охоче пограли в гру «Перетанцюй» та отримали призи.

Четвер мав синє забарвлення і відповідно називався Днем добродіїв. Школярі відвідали країну Мультляндію, а потім малювали кольорами веселки добрих мультяшних героїв. А ще полікували книги шкільної бібліотеки.

Найбільше запам’яталася дітлахам п’ятниця, кольору сонця, родинний день. Ще б пак! У корпусі молодших школярів вирував справжнісінький ярмарок українських національних страв. Вареники й пироги, вергуни й пампушки, шинка, печені яблука і бутерброди з салом, вінігрет і печені яблука – все це ароматно вабило до святково вбраних столів. Постаралися учні з батьками та класоводами Косилович О.Г., Сукач М.І., Білоусова Л.П., Кальник С.В. і в захисті – віршами, піснями, гумором, інсценівками вихваляли приготовані страви.

Скажу відверто: «Уміли приготувати, зуміли й подати». А по завершенню дійства дружніми класними родинами поласували смаколиками.

Переглядів: 316 | Додав: Шеф | Дата: 15.12.2015 | Коментарі (0)

Насиченим і цікавим став для устивицьких школярів перший зимовий місяць. Розпочався грудень тижнем національно – патріотичного виховання в рамках якого 3 грудня проводилося традиційне військово – спортивне свято «Ми – патріоти», присвячене 24 річниці Збройних Сил України, за участю відділень 9 – 11 класів та широкої глядацької аудиторії – вчителів, учнів і батьків. Присутніх привітали випускник школи, учасник АТО Яценко С.М. та голова Великобагачанського ТСОУ Бандур А.В.

Майбутні захисники Вітчизни змагалися у стройовому огляді, фізпідготовці та стрільбі з гвинтівки (останнє організоване за підтримки і суддівства Великобагачанського ТСОУ).

У напруженій боротьбі перемогу здобуло відділення 11 класу, другими стали дев’ятикласники, трійка дівчат якого йшла на рівні юнаків. Кращим стрільцям Борідькові Максиму та Катруші Вікторії голова ТСОУ вручив пам’ятні значки «Кращий стрілець». Четвірка кращих устивицьких стрільців виступила наступного дня на районних змаганнях зі стрільби.

4 грудня свою силу , спритність та сміливість демонстрували глядачам старшокласники. Прослухавши розповідь класного керівника Животовської про історію Збройних Сил України, учні розділилися на 3 команди: «Форсаж», «Убивча сила», «Живинки». У спортивній частині команди провели на швидкість  5 естафет із м’ячем. Шквал емоцій у присутніх на святі викликали «фініки» з м’ячем у виконанні капітанів команд. Долаючи перешкоди, перемогла команда «Форсаж».

Переглядів: 206 | Додав: Шеф | Дата: 15.12.2015 | Коментарі (0)