Четвер, 19.09.2019, 03:58

«  Травень 2011  »

Головна » 2011 » Травень » 30
Чим старшою стає людина, тим швидше минають дні і події, які колись здавалися значимими, пролітають як зграйки безтурботних птахів, залишаючи на серці легкий осад суму. Можливо це особисте відчуття, яке склалось внаслідок шаленного темпу останніх тижнів навчального року? Не знаю. Але складається враження, що доля вирішила випробувати на міцність наше терпіння і нервову систему. Хроніка останніх двох тижнів включає в себе підготовку до оздоровчого періоду, туристичний зліт, ДПА в 11 класах, підготовку і проведення останніх дзвоників, випускних вечорів ( а це складна і відповідальна робота  з виписки документів про освіту, де помилка - це доля дитини), прочаток оздоровчого періоду, початок навчальної практики, підготовка і проведення інвентаризації в бібліотеках, обовязкова участь у кобзарському святі, плюс маса інших дрібних справ, що навалюються на тебе як мурахи на жука і прагнуть втягнутии у нескінченний лабіринт свого мурашника. І допомагає витримати такий темп тільки усвідомлення того, що все це - для дітей і заради дітей. Нескінченні перевірки готовності до оздоровчого періоду спочатку ображають, але з часом, коли негатив відлітає як полова, починаєш учвідомлювати - хай краще так, ніж потім дивитись на страждання дитини через твою помилку чи неуважність. І коли виконання всіх вимог стає нормою, дивуєшся сам собі - і чого було опиратися?
Я змінив текст цього допису не тому, що мені хтось погрожував, чи я чогось злякався. В цьому світі я боюся трьох речей - смерті близьких, їх хвороби і невдячності від дітей. Решта - суєта та емоції. Тому не давайте емоціям брати верх над розумом. Ароботі кінця ніколи не буде. Бо попереду ДПА в 9 класах, ремонт школи, підготовка до нового навчального року, і т.д.
Переглядів: 668 | Додав: Шеф | Дата: 30.05.2011 | Коментарі (6)