Четвер, 19.09.2019, 03:02

«  Жовтень 2010  »

Головна » 2010 » Жовтень » 05
Осінь... Справжньою вона приходить  першим падолистом, холодними туманами і, звісно,  Днем Учителя. Після 30 років роботи сприймається воно якось по іншому. Ні, не буденно. Просто смакує як старе, витримане вино, до якого звик, але смак якого неповторний і завжди непередбачуваний. Міняються діти, звучать різні слова, але приємною завжди є щирість і теплота вітань. Як завжди відділ освіти організував своє вшанування освітян в актовому залі РВО. Грамоти, квіти, пісні, вітальні слова ну і премії. Хай і невеликі, але... Потім святкування в школі, знову ж таки - традиційне. Застілля, слова, пісні з молодості та про школу. Нажаль погода не дозволила продовжити святкування еа природі. Але найбільшим подарунком для кожного вчителя є джосягнення його учнів. 23 вересня, в день визволення Полтавщини у вестибюлі школи традиційна виставка квітів та композицій. Важко визначити кращих, бо всі роботи хороші, але пятикласники вразили безпосередністю і простотою.

А 28 жовтня поблизу санаторія Псьол змагалися юні туристи. Грунтовна підготовка, нестримне бажання перемогти і просто азарт принесли нашим туристам переиогу на всіх туристичних етапах, 2-ге місце в конкурсі куховарів ( поступилися лише професіоналам з красногорівського ПТУ, яке готує кухарів) - все це дало можливість нашим одержати абсолютну перемогу у змаганнях. Нижче - фоторепортаж з тренування.
Особлива подяка за допомогу в підготовці команди Галанову Ворлодимиру Вікторовичу та керівнику команди Шиян Наталії Георгіївні.

А це - кращі з кращих. Хоча на їх місце моожна ставити будь-кого з колективу. Я пишаюся своїми колегами і горжуся своїми учнями.

Переглядів: 385 | Додав: Шеф | Дата: 05.10.2010 | Коментарі (0)