Четвер, 19.09.2019, 03:01

«  Червень 2009  »

Головна » 2009 » Червень » 15
Цілий рік команди школи брали участь у різноманітних спортивних заходах. Були перемоги, були поразки. Але байдужими залишити результати цих змагань не можуть нікого. То ж читайте:

Звіт

про участь Устивицької ЗШ І – ІІІ ст. в спортивних змаганнях в 2008-2009 рр.

районні змагання (шкільні):

футбол:

«Шкіряний м’яч». Старша група 1996 р. н. – І місце

Збірні школи – ІІ місце

Міні футбол:

Хлопці – ІІІ місце

Дівчата – ІV місце

Волейбол:

Хлопці – ІІІ місце

Дівчата – ІІ місце

Настільний теніс:

Збірна школи: І місце. Клименко К. – І місце, Ралко М. – ІІ місце

Чотирьохборство «Дружба» - ІІ місце

Легка атлетика – ІІІ місце

«Нащадки козацької слави» - ІV місце

Шахи – ІІІ місце

Районні змагання (серед дорослих):

Настільний теніс – І місце (грудень 2008 р.)   Клименко К. – І місце

Настільний теніс – ІІ місце (лютий 2009 р.)     Командні місця.

Клименко К. – І місце

Обласні змагання:

Футбол:

«Шкіряний м’яч» - участь в зональних змаганнях.

Папірний Д. та Порох А. в складі футбольного складу ФК «В-Багачка» посіли в обласних змаганнях ІІ місце, в складі збірної району зайняли ІV місце з футболу та мініфутболу. Пчельнік І., Горбаньов В. і Караван Є. брали участь в обласних змаганнях різного ґатунку. Клименко Катерина була учасницею двох обласниз змагань, де в одних з них посіла V місце. Клименко К. та Горбаньов В. брали участь в змаганнях з чотирьохборства «Дружба», де команда зайняла V місце, а окремо дівчата – ІІІ місце.

... Читати далі »

Переглядів: 679 | Додав: Шеф | Дата: 15.06.2009 | Коментарі (0)

Як ми уже повідомляли з вівторка розпочалася ДПА у одинадцятикласників. І розпочалася вона з історії України. На превеликий жаль перший же іспит показав, що шановні випускники зовсім не включились в роботу. Відповіді були "бліді", скупі не тільки на коментарі та власні оцінки подій, а, навіть, на достатню кількість фактів, які розкривали б суть питання білету. Дізналася комісія і чимало цікавих фактів: і те що Україна вже вступила в НАТО, і що жовтневий переворот в Росії 1917 року очлював Ульянович-Ленін, а наслідком Чорнобильської катастрофи був крах освітньої системи в Україні. Відповідними були й оцінки. То ж хотілося б, що б випускники все-таки серйозніше ставились до державної ваги справи і розуміли, що оцінки в додатку до атестату повинні бути такі, що б не було соромно показати його своїм дітям.
Переглядів: 664 | Додав: Шеф | Дата: 15.06.2009 | Коментарі (0)