П`ятниця, 16.11.2018, 10:51

«  Листопад 2018  »

1. Пропоную увазі колег розробку бінарного уроку географії - зарубіжної літератури "Японія - країна ранкового сонця"

2. Презентація "Яблуко - модель Землі"  вдало і наочно дає уявлення про будову земної кулі та розподіл на ній суходолу та океанів. а цей файл виступає як пояснення до презентації і дає короткий коментар учителя.

3. Позакласну роботу з природознавства, етнографії та географії а також історії рідного краю можна підсумувати як коментар до матеріалів етнографічного куточка "Легенди нашого краю".

4. Активізувати роботу учнів на уроках допоможе розробка Інтерактивні методи навчання на уроках природознавства

5. РОЗРОБКА відкритого уроку з географії в 10 класі. Тема уроку "Італійська республіка". На жаль презентація до уроку не завантажилась. Тож найкращий вихід - доручити учням створити презентацію за наданим Вами планом. Перегляд двох трьох таких презентацій дозволить досить ефективно вивчити і закріпити матеріал теми.

6. Розробка уроку з природознавства за темою "Грунт".

7. Роль інформаційно-комунікаційних технологій у реалізації методу проектів на уроках економікиЦе випускна курсова робота, в якіій спробувала підвести деякі підсумки за результатами використання ІКТ на уроках географії та економіки.

8. Цей файл містить розробку уроку "Менеджмент у підприємницькій діяльності" а також розробку Бізнес-плану по створенню шкільного кіоска. План розроблений учнями у ході реалізації однойменного проекту.

9. Розробка уроку-подорожі до Південної Америки. Можна також запропонувати учням створити презентацію за темою "Подорож ріками Південної Америки" або "Слідами капітана Гранта" і т.п.