Вівторок, 18.12.2018, 21:57

«  Грудень 2018  »

Ващенко Ігор Миколайович
Народився 17.04.1958 р в cмт.Городниця Новоград-Волинського району Житомирської області. Там же в 1975 році із золотою медаллю закінчив школу і вступив на фізмат Житомирського ДПІ, який закінчив у 1980 р. З 1986 року очлює славний колектив Устивицької ЗШ.Вчитель математики, викладає інформатику, астрономію,"Захист Вітчизни". За сумлінну працю неодноразово відзначався грамотами рво, облУНО, Міністерства освіти і науки України. Має звання "Відмінник освіти України","Старший вчитель" , вчитель вищої кваліфікаційної категорії. Захоплюється науковою фантастикою, цифровою фотографією, компютерами.

Ось вони, випускники 2021 року

Заступник директора школи з навчально виховної роботи
Островерха Ольга Василівна
Вчитель Вищої категорії, "Старший вчитель", нагороджена грамотами рво, облУОН, Міністерства ОН України, призер і переможець конкурсів "Учитель року", автор програми поглибленого вивчення англійської мови, має багато послідовників серед своїх випускників. Одна з випускниць викладає англійську мову в Канаді!!!
Має неперевершене почуття гумору

Заступник директора школи з виховної роботи
                                                                                              Сідляк Алла Василівна

Вчитель Вищої категорії, за фахом вчитель історії